REGISTRACE do NovaTechu

Registrace do NovaTechu je celkem jednoduchá. Jde o vyplnění základních údajů, zvolení hesel, atd. Důležité je potom odeslat do 48 hodin zvolenou kryptoměnu na PAMM účet ve svém Back Office. Pokud se tak nestane, účet se automaticky smaže a je třeba založit nový účet. Postupuj proto podle níže uvedených bodů. 

Pokud tě přivedl k Novatechu někdo známý, zaregistruj se z jeho linku. Pokud ne, zde je můj registrační link:

https://Czech.novatechfx.com/enroll/


1. krok - Registrace

V tomto videu jsem nahrál, jak se zaregistrovat do Novatechu z registračního linku.


2. krok - Vložení kryptoměny

Po registraci je potřeba vložit do 48 hodin kryptoměnu na PAMM účet u NovaTechu, jinak bude účet smazán. Pokud už máte Bitcoin, Litecoin, Ethereum nebo USDT, zde je návod, jak postupovat. 

Pokud nemáš žádnou kryptoměnu, pak si můžeš založit účet na Binance.com, Crypto.com, Coinbase.com nebo jinde kryptoměnovou peněženku a poslat si tam peníze. Já si kupuji a posílám Litecoin, když potřebuji, protože tam jsou nízké poplatky za převod v porovnání s Bitcoinem nebo Ethereum. 

Pokud se v tom nevyznáš, založ si účet na Binance.com, je to i v češtině a mi to funguje dobře už delší dobu. Ale informací na netu je dost. Přesto kdybys potřeboval (a) pomoc, kontaktuj svého kamaráda, který tě na mou stránku přivedl, nebo přímo mne.


3. krok - Poznej svůj Back Office


4. krok - Připoj se do naší Telegram skupiny

Kontaktuj svého sponzora nebo mne, ať tě přidá do našeho týmu - do Telegramové skupiny. Pokud by byl nějaké problém, tak mi tady napiš na webu přes stránku Kontakt.