NovaTech nebo Pojištění?

NovaTech nebo Životní pojištění?


ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ NEBO NOVATECH FX?

Hodně lidí má uzavřeno nějaké životní pojištění nebo spoření. Pojišťovny mají své náklady - musejí zaplatit lidi, nájmy, vyplatit provize, atd. Když to shrneme, vychází nám to asi tak, že získáme ročně nějaké 2 procenta, co jsem našel Info na netu. Ale dejme tomu, že nám pojišťovny dají 3 procenta za rok.

Pokud platíme tisíc korun měsíčně, pak za rok vrazíme do pojištění 12 tisíc korun. A za 20 let tam vrazíme 240.000 korun.

Když si vypočítáme roční 3% zisk, pak budeme za 20 let mít navíc 92.000 korun, takže celkem 344.117 korun. Možná si říkáte, že to je super. Ale co bude za 20 let? A máte ještě tak daleko do důchodu? Co když česká koruna už nebude existovat? Určitě bude všechno jinak a nedělám si naději, že by hodnota české koruny stoupla v budoucnosti.

Dnešní peníze už nebudou nejspíš existovat. Peníze budou jen digitální - tedy kryptoměny. Co tedy s tím?

Řešením může být Novatech:

Novatech je novodobá firma, obchodující na forexu i kryptoměnovém trhu. Má vlastní platformu, kde mohou lidé sami obchodovat, ale nabízí taky možnost, že bude obchodovat za nás a rozdělíme se o zisk v poměru 70/30.

Čtvrtý rok je už firma každý týden v plusu a ještě neměla jediný minusový týden. Dlouhodobý průměrný zisk dělá 3% týdně! A kolik že vám to pojišťovna nabízí na životní pojištění? 2-4 procenta za rok! U Novatechu to můžete mít za týden!

A kolik má rok týdnů? Většinou 52 týdnů. Za jeden rok můžete tedy získat tolik peněz u Novatechu jako za 52 let u pojišťovny s daleko menší investicí! Pojďme se podívat na čísla:

Pojišťovna:

Za každý rok zaplatíte 12.000 korun, celkem tedy 240.000. Po 20 letech vyděláte 92.117 korun. 20 let nemáte přístup ke svým financím. A pokud hodnota koruny klesne, což je pravděpodobné, tak ani nemá smysl takového pojištění uzavírat. Bohužel Vás dobrý pojišťovák přesvědčuje, že to určitě potřebujete a je to to nejlepší, co je zrovna na trhu!

NovaTech FX:

Dejme tomu, že si vložíte těch 12.000 korun jednorázově nebo postupně jako investici na PAMM účet u společnosti NovaTech. Nevkládáte žádné další peníze, nepracujete, profesionální obchodníci pracují za vás a každý týden získáte v dlouhodobém průměru 3% zisk ze svého vkladu.

Co myslíte, vyděláte si více za 4 roky než u pojišťovny za 20 let? A za 3 roky? A za dva roky? Nebo dokonce za rok? Tady jsou výsledky.

Za první rok můžete mít na účtu více než 55 tisíc korun

Za druhý rok můžete mít na účtu více než 259 tisíc korun

Za třetí rok tam můžete mít už více než milión korun

A po čtvrtém roce tam můžete mít přes 5,6 miliónů korun

Zaručuje Vám Novatech, že dostanete 3% každý týden? Ne. Ale nestojí to za to, to zkusit? Čtvrtý rok už NovaTech mění životy lidí po celém světě. Momentálně je počet klientů přes 400 tisíc a ten počet nyní exponenciálně roste, protože lidí sdílí své zkušenosti se svými známými i neznámými. Důvěra je vytvořena, společnost je ověřena časem i lidmi.

Většina věcí v životě je riziko. Jak se říká, jistá je jen smrt a daně. Pokud chcete chytit tuto příležitost za pačesy, zde je můj registrační link a moje webová stránka, kde je více informací. Zapojíte se tak do našeho česko-slovenského týmu Novatechu.

Pokud Vám to nedává smysl nebo Vám brání strach ze ztráty peněz, pak je vše v pořádku a já Vám děkuji za Váš čas. Cílem tohoto videa je dát příležitost všem lidem změnit nebo pozměnit svůj život. To jsem v tomto videu udělal a přeji Vám krásný zbytek dne.