NovaTech nebo MLM?

Všichni známe MLM společnosti jako Amway, Herbalife, Harmonelo, Avon a mnoho dalších. Je jich mnoho, často mají skvělé produkty a nabízí taky možnost výdělku. Jenže peníze nevyděláš nikdy tím, že si koupíš produkty, které ti MLM společnost prodá.

Abys mohl v MLM vydělávat, musíš jejich produkty prodávat nebo si vybudovat síť distributorů, kteří je budou prodávat a budovat s tebou síť distributorů. A to je hodně PRÁCE!

Funguje to většinou takto 

Někdo známý tě pozve na online nebo offline prezentaci. Osloví tě produkty i úspěch druhých lidí. Zaregistruješ se, zaplatíš za produkty nebo služby a už jsi v mínusu. A tak oslovíš své známé i neznámé a zjistíš, že to není tak jednoduché vybudovat síť nových distributorů nebo prodat produkty dalším lidem - je to zase další dlouhodobá PRÁCE!

Zdaleka ne každý má na to povahu a schopnosti a dovednosti vybudovat velký tým pod sebou a zajistit si tak stálý pasívní příjem. A tak většina lidí skončí jako uživatelé produktů, kde mají nějaké slevy a výhody, společnost je spokojená, vyrábí si své produkty, které pak distributorům prodává... pokud se celá síť nesesype jako domeček z karet. To se stává, pokud jsou služby nebo produkt nekvalitní nebo předražené.

A pak tu máme i hodně MLM podvodů, které nemají skutečný, kvalitní produkt a chtějí se jen nabalit na hlouposti, naivitě a nouzi lidí. Ale jak se říká, "karma je zdarma", nebo "na každé prase se vaří voda", dříve nebo později každý ponese zodpovědnost za své činy. A pro oklamané lidi je to prostě škola života.

NovaTech je unikátní

V čem je tedy NovaTech jiný? Není to jen další MLM? Není to další společnost, která tu je a za chvíli nebude? Zde je pár bodů, které mne napadají na tyto otázky:

1) Nikdo není v mínusu, protože nanakupuje žádné produkty
2) Každý vydělává už první týden
3) Nikdo nemusí budovat síť distributorů
4) Každý má přístup ke svým vlastním financím
5) Žádné měsíční odběry nebo nákupy
6) Čtvrtý rok neustále ve zisku týden co týden