Affiliate program

7 druhů příjmů

Asi jen 35% klientů NovaTechu je zapojeno i do Affiliate programu. Přesto 100% lidí vydělává peníze díky týdenním ziskům společnosti a tím i klientů. 

Jak jsem už psal, nemusíš se vůbec zapojit do affiliate programu, můžeš jen investovat a sklízet zisky, které ti vybudují profesionální tradeři společnosti NovaTech. 

Ale pokud si chceš splnit své sny a cíle o něco dříve, můžeš si přivydělat krásné peníze v tomto Affiliate programu, který nabízí 7 druhů příjmů.

Možná jsi maminka na mateřské, možná jsi prošel/prošla životní krizí a nemáš na investování na PAMM účet... I pro takový případ má NovaTech řešení. 

Můžeš dokonce začít jen jako Affiliate, pokud nemáš ani 99 USD na investování na PAMM účet. Tato pozice stojí jednorázově 49, 95 USD. Nemáš sice otevřen PAMM účet, ale můžeš si vydělat peníze v Affiliate programu, které pak můžeš investovat později na PAMM účet.

Pojďme se ale teď podívat na těch 7 druhů příjmů Affiliate programu NovaTechu. Pokud umíš anglicky, zde je dobře vysvětlen kompenzační plán. V češtině to najdeš níže pod videem.


Příjem č. 1 - Přímý referenční bonus

Když někoho přivedeš přímo k Novatechu a tento člověk investuje v rozmezí některého balíčku (viz foto), pak získáváš přímý referenční bonus za to, že jsi tohoto člověka přivedl k firmě. Takto by vypadaly provize, ať jsi na jakékoliv pozici:

  • Když tvůj klient investuje jako Builder, získáváš bonus 10 USD. 
  • Když investuje jako Bronze, získáváš 50 USD, když upgraduje z nižší pozice, získáváš 40 USD
  • Když investuje jako Silver, získáváš 125 USD, když upgraduje, získáváš 75USD
  • Když investuje jako Gold, získáváš 250 USD, když upgraduje, získáváš 125 USD
  • Když investuje jako Platinum, získáváš 500 USD, když upgraduje, získáváš 250 USD
  • Když investuje jako VIP, získáváš 1250 USD, když upgraduje, získáváš 750 USD
  • Když investuje jako President, získáváš 5000 USD, když upgraduje, získáváš 3750 USD 

Toto je první ze sedmi bonusů z Affiliate programu. Pojďme se podávat na druhý.


Příjem č. 2 - Nepřímý referenční bonus

Když tvůj člověk přivede časem jiného člověka k Novatechu a ten investuje do některého z investičních balíčků, pak tvůj bonus se nazývá nepřímý referenční bonus na první linii.

Když se hned pod tvým kamarádem zaregistuje někdo jako Builder, pak získáváš 0,50 USD, když se zaregistruje někdo jako President, pak získáš 250 USD. Tyto bonusy se vyplácejí až do 7 linie nepřímých členů tvého týmu. Tabulka je myslím srozumitelná a nepotřebuje další komentář. Toto je tedy druhý příjem z Affiliate programu.


Příjem č. 3 - Bonus za rychlost (Fast Track Bonus)

Když do 45 dnů od tvé registrace osobně zaregistruješ 3 nebo více Bronz klientů, pak získáš 100 USD Bronze Bonus. (Bronze klient je ten, který investuje 500-2499 USD)

Když do 45 dnů od tvé registrace osobně zaregistruješ 3 nebo více Silver klientů, pak získáš 500 USD Silver Bonus. (Silver klient je ten, který investuje 2500-4999 USD)

Toto je tedy třetí druh příjmu v Affiliate programu, pokud budeš dost rychlý a přivedeš ke společnosti 3 nové klienty do 45 dnů od tvé vlastní registrace.


Příjem č. 4 - Check Matching Lifetime Bonus!

Tento Bonus se mi velmi líbí, protože je prakticky celoživotní. Když v linii tvých přímých klientů někdo získá profit, ty získáváš určité procento z jeho profitu. Z první linie získáváš 5% ze zisků tvých přímých lidí, z druhé linie 2% z jejich zisků, z třetí linie 1% z jejich zisků, atd. až do deváté linie pod tebou!

Když si vezmeš, jaké zisky budou mít lidé, které jsi přímo zaregistroval a jejich lidé pod nimi, například za rok, za dva nebo na pět let ... pak tato procenta z jejich příjmů jsou velmi zajímavá. Všechny tyto bonusy můžeš sám vložit na svůj PAMM účet, kde ti budou vydělávat ještě větší peníze.

A představ si, že časem budeš mít desítky a stovky lidí ve své downline. A možná i tisíce, protože tento program nemá chybu. Každý potřebuje peníze a nikdo nechce nahánět lidi a prodávat produkty. Jedná se o digitální produkt, nic se zde nemusí vyrábět, balit, posílat poštou, vozit někam, atd.

Toto je tedy čtvrtý druh příjmu z Affiliate programu. Pojďme na další.


Příjem č. 5 - Residual Income Lifetime Bonus!

Vzpomínáš si na ten poplatek 25 dolarů, který platí každý za vedení PAMM účtu

Tak pátý druh příjmu je právě z tohoto poplatku. V tvé přímé downline, tedy z tvého týmu, získáváš každý měsíc provizi až do deváté linie pod tebou! Z první linie je to 5%, z druhé linie 2%, z třetí linie 1%, atd... viz obrázek výše. 

Představ si, že v průběhu času se vytvoří pod tebo síť stovek a možná tisíců lidí. A každý měsíc každý zaplatí měsíční poplatek 25 dolarů. A každý měsíc ty získáváš z těchto plateb pasivní příjem z celého tvého týmu až do deváté linie. A to vše za to, že jsi někdy na počátku přivedl k tomuto byznysu pár lidí, kteří přivedli taky pár lidí, atd.


Příjem č. 6 - Bonus za dosažení Ranku!

V tabulce je vidět bonus, který člověk získává za skupinový obrat. 


Příjem č. 7 - Profit Sharing!

Lidé na vysokých pozicích benefitují z čtvrtletního čistého profitu společnosti. Každého čtvrt roku si rozdělují podle výše uvedeného grafu 10% čistého zisku společnosti NovaTech.  


Zaregistrovat se do mého týmu můžeš pod člověkem, který tě k NovaTechu přivedl nebo z mého linku níže. Rád ti poradím a pomůžu, pokud mi to bude čas a prostor dovolovat.

Co říkají klienti NovaTechu? Jsou spokojení? Změnilo to jejich životy?